podróże | wszystkie wpisy

Zniżka do 139 zł na pierwszą podróż przez Airbnb

26 kwietnia 2019

Każdy, bez wątpienia, lubi wakacyjne wyjazdy i każdy z chęcią skorzysta z rabatu, tak więc mam dla ciebie przyjemne combo – rabat 100 zł na pierwszą rezerwację noclegu przez portal Airbnb oraz 39 zł na atrakcję. W tym wpisie zawarta jest dokładna instrukcja, krok  po kroku, co zrobić aby uzyskać rabat, ze szczególnym uwzględnieniem warunków jakie należy spełnić oraz rezerwacją noclegu.

Czym jest Airbnb?

 

Airbnb to portal internetowy łączący ludzi mających na wynajem krótkoterminowy (wakacyjny) dom, mieszkanie, apartament czy nawet pokój we własnym lokum, z ludźmi którzy chcą go wynająć. Możecie znaleźć na nim lokale na całym świecie i w każdej cenie. Od budżetowych pokoi, gdzie zazwyczaj wita cię i gości właściciel domu, z którym dzielisz  wspólną kuchnię i łazienkę, przez mieszkania i apartamenty o różnych standardach, po wyszukane, niezwykłe lokale jakich nie znajdziesz na tradycyjnych stronach jak np. jaskinia, igloo, ziemianka, łódź, jurta, tipi i wiele innych.  Niezwykłe miejsca noclegowe są jedną z głównych kart przetargowych portalu, dlatego został wprowadzony filtr „niezwykłe domy”, który znacznie ułatwia wyszukiwanie.

Jeśli obawiasz się oszustów zawsze wybieraj gospodarzy mających wysokie oceny i czytaj komentarze zostawione przez wcześniejszych gości. W ten sposób unikniesz rozczarowań. Gdy opis lokalu nie jest wystarczający i potrzebujesz dodatkowych informacji możesz skontaktować się z właścicielem. Większość odpisuje w przeciągu dwudziestu czterech godzin.

Czas na zniżkę.

 

Aby uzyskać rabat 100 zł na pierwszą rezerwację oraz 39 zł na dodatkową atrakcję, musisz skorzystać z linku poniżej. Klikając w niego zyskasz nocleg tańszy o 100 zł, ja środki na kolejną podróż, a Airbnb nowego użytkownika. Każdy wygrywa, czy to nie cudowne? Wróćmy jednak do meritum.

Skorzystaj z tego linku

https://www.airbnb.pl/c/marzenaj391?currency=PLN

 

Warunki rabatu:

 

– musisz utworzyć nowe konto na Airbnb

– minimalna wartość pierwszej rezerwacji musi wynosić 300 zł  (bez opłat serwisowych i podatków)

– rabat jest ważny przez rok od rejestracji

Instrukcja:

 

1. Kliknji w link powyżej lub TUTAJ

2. Kliknij przycisk zarejestruj się aby odebrać nowe środki

3. Przejdź przez cały proces rejestracji

4. Po poprawnej rejestracji otrzymasz wiadomość jak na poniższym zdjęciu a zniżka automatycznie zostanie dopisana do Twojego konta!

5. Teraz wystarczy abyś wybrał lokal i go zarezerwował. Kwota zostanie automatycznie odjęta od Twojej rezerwacji. Podsumowanie płatności powinno wyglądać jak poniżej.

6. Sfinalizuj rezerwację i rozkoszuj się wakacjami.

Pamiętaj, że rabat jest ważny przez rok od daty utworzenia konta. Datę jego wygaśnięcia możesz zawsze sprawdzić klikając w zakładkę „środki” na swoim koncie.

Pełne warunku programu najdziecie TUTAJ

 

Dodatkowa zniżka na atrakcje

 

Pamiętaj, że korzystając z powyższego linku dostajesz również upust 39 zł na atrakcje organizowane przez członków Airbnb. Czym są atrakcje? To różnego rodzaju wydarzenia, wycieczki z przewodnikiem, warsztaty, wspólne gotowanie i inne.  Możesz je odnaleźć na pierwszej stronie swojego konta (patrz poniżej).

Jeszcze z nich nie korzystałam, ale myślę, że to świetny sposób aby miejsce do którego się wybieramy poznać z innej perspektywy, zanurzyć się w lokalną kulturę lub po prostu poszukać ciekawych zajęć we własnym mieście i poznać nowych ludzi.

Nie zwlekaj, bo warto!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *