DIY | projektowanie

Zaproszenia na chrzest

8 listopada 2018

Dziś chciałam podzielić się  z Wami zaproszeniami, które stworzyłam na chrzest mojego syna. Po zaproszeniach ślubnych, które możecie zobaczyć TU, złapałam bakcyla i nie mogłam przegapić okazji do stworzenia kolejnego projektu. Do zaproszeń wykorzystałam ten sam papier i sznurek co przy projekcie ślubnym. Nie wiem jak wy, ale ja bardzo lubię naturalność brązowego papieru i jego nieograniczone możliwości wykorzystania. Aby zaproszenia zyskały nieco weselszy charakter dodałam do nich  sznurek z kolorowymi chorągiewkami.

Format zaproszeń to A6. Białej podklejki w  początkowym założeniu miało nie być ale ostatecznie uznałam, że dzięki delikatnej białej obramówce zyskują na elegancji.

Koperty również zostały zrobione ręcznie dzięki czemu mogłam bez problemu wydrukować na nich imiona zaproszonych osób. Wisienką na torcie jest kółko z autentycznym odciskiem dłoni syna. Początkowo chciałam odbijać dłoń na każdym zaproszeniu z osobna jednak z trzymiesięcznym brzdąkiem było to nierealne. Ostatecznie zrobiłam kilka odcisków na oddzielnej kartce, a po zeskanowaniu wybrałam najlepszy z nich, który obrobiłam delikatnie w Photoshopie i umieściłam na zaproszeniach. Dzięki temu każdy z gości dostał przesłodki odcisk malutkiej rączki Pierworodnego. Przyznam nieskromnie, że zakochałam się w tych zaproszeniach. Rodzina również była zachwycona. A wam jak się podobają?


 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *