DIY | do pobrania

Dzień Ojca – podaruj czas zamiast prezentu.

20 czerwca 2017

Dzień Matki już za nami i wielkimi krokami zbliża się kolejne, ważne, coroczne wydarzenie – dzień Ojca. Aby nie było nudno postanowiłam w tym roku sprezentować mojemu tacie zamiast kolejnych perfum, krawata czy skarpet, nieco wspólnie spędzonego czasu, którego zawsze jest za mało a przecież jest tak cenny.

Czas ten opakuje w domowy seans filmowy i okraszę dużą ilością popcornu, który oboje uwielbiamy. Jeśli macie ochotę w podobny sposób spędzić ten dzień przygotowałam dla Was kubełki na popcorn z napisem „PopCorn dla Taty” w dwóch wariantach kolorystycznych.

1

Wręczając tacie prezent, możecie od razu kubełki wypełnić popcornem lub naszykować kukurydzę, którą uprażycie przed seansem (świeższy popcorn smakuje zdecydowanie lepiej). Gwarantuję, że prezent zostanie przyjęty z wielką radością.

2

3

Pliki wystarczy wydrukować na grubszym papierze od 170 g wzwyż. Sprawdzi się także blok techniczny. Dla szczęśliwych posiadaczy drukarek A3 przygotowałam osobny plik z mniejszą ilością klejenia. Resztę czeka nieco więcej pracy, ale hej, dla Taty warto!

Miłego świętowania!

Pliki do pobrania:

 

A3 czerwony A3 gwiazdki A4 czerwony  A4 gwiazdki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *