wszystkie wpisy

Rustykalne zaproszenia ślubne

11 czerwca 2017

Od mojego ślubu minął równo rok, dlatego z tej okazji postanowiłam podzielić się z Wami zaproszeniami, które od początku do końca tworzyłam sama i przyznam szczerze, czerpałam z tego ogromną przyjemność. Gdzieś w zakamarkach, czai się także post z pełną identyfikacją ślubu, ale potrzebuję czasu by go odpowiednio dopieścić.

Motywem przewodnim całej uroczystości było połączenie stylu rustykalnego z elegancją bieli, dlatego zaproszenia wykonane są z grubego (350g), brązowego papieru ekologicznego i nieco cieńszego (180g) białego, satynowanego. Z zewnątrz przewiązane lnianym sznurkiem i wykończone serduszkiem z naszymi inicjałami oraz datą ślubu. Ponieważ zrezygnowałam z kopert, serduszka służyły także do podpisania zaproszeń, dzięki czemu nie musiałam ich wciąż rozwiązywać i sprawdzać, które jest dla kogo.

Wewnątrz, karta środkowa zawierała wszelkie niezbędne informacje dotyczące ślubu i wesela. Po prawej początkowo miała znajdować się mapka z dojazdem, która ostatecznie ustąpiła miejsca harmonogramowi dnia, a jako wisienkę na torcie, do każdego zaproszenia został doklejony mały kwiat gipsówki, który był subtelną zapowiedzią dekoracji kwiatowych oraz mojego bukietu.

I to by było na tyle. Jak Wam się podoba efekt końcowy?

zaproszenie4zap3zap7zap7

Only registered users can comment.

 1. Witam, zaproszenia są super:)
  Możesz napisać jaki tekst znajduje się w P.S? poniżej butelki rozszyfrowałam, ale tekstu powyżej nie dałam rady..
  z góry dziękuję

  1. Dziękuję Kasiu, wymagały sporo pracy ale było warto:) A w P.S umieściłam tekst „Prosimy o zabranie ze sobą niezbędnych atrybutów weselnej zabawy – dobrego humoru i wygodnych butów”

 2. w jakim programie tworzyła Pani zaproszenia ? mogę od razu prosić o nazwę czcionki, która była użyta do imion państwa młodych ? z góry dziękuję i pozdrawiam
  P.S. Jeszcze tak pięknych zaproszeń nie widziałam mimo przeczesania całego internetu

  1. Cześć Karolino, bardzo dziękuję za tak miły komentarz. Nie ukrywam trochę czasu spędziłam na ich stworzeniu ale było warto. Goście byli zachwyceni. Zaproszenia tworzyłam w Photoshop a użyta czcionka to Bilion Satars. Pozdrawiam

 3. Zdecydowanie najlepsze zaproszenie jakie widziałam! :) jakiś czas temu przez przypadek natknęłam się na nie w internecie i nawet nie wyobraża sobie jak długo szukałam Pani strony ponownie. Świetna robota :)

 4. Witam. Ja również jestem zachwycona zaproszeniem. Chciałabym się zainspirować i stworzyć coś podobnego, jednak nie moge w ogóle rozszyfrować jaki tekst jest w środku :) Czy mogę prosić o lepsze zdjęcie na maila, bądź napisanie tutaj? Pozdrawiam!

   1. Witam,

    Czy ja również mogę prosić o przesłanie bardziej wyraźnego zdjęcia zawierającego „środek” zaproszenia? Z góry dziękuję :)

    P.S zaproszenie jest prześliczne, proste i delikatne a ta mała gipsówka jest genialna. Pozdrawiam :)

 5. Dzień dobry :) Pani zaproszenia są przepiękne, widać, że włożyła w nie Pani dużo pracy. Bardzo proszę o informację jakiego papieru Pani użyła? Chodzi mi o nazwę producenta jeśli oczywiście jest to możliwe :) – na zdjęciu wygląda bardzo ładnie. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie :)

  1. Hej, Dokładnie nie pamiętam ale wydaje mi się się, iż ostatecznie zdecydowałam się na papier firmy Kraft Eco do kupienia min. na allegro.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *