kreatywnie na codzień | rozmaitości | wszystkie wpisy

Dzień 1 – The 7-Day Self Discovery Writing Challenge

19 grudnia 2018

Założyłam tego bloga już ponad rok temu gdy zostałam mamą i pomyślałam jeśli nie teraz to kiedy? Urlop macierzyński wydawał się tak wspaniałym momentem aby w końcu zrealizować marzenie chodzące za mną od lat. To okres kiedy teoretycznie miałam mieć więcej czasu niż kiedykolwiek, najdłuższe wakacje życia. Jak naiwna byłam, wiedzą tylko inne mamy.

Jadnak blog powstał. Kilka wpisów zostało wypuszczone w świat i … wszystko zdechło. Intencje były dobre, zabrakło wiary w możliwości i siły woli by zbudować nawyk. Poszukując informacji na temat odnajdywania życiowej pasji trafiłam na bloga Live your legend i ich The 7-Day Self Discovery Writing Challenge. I oto przed wami pierwszy dzień z wyzwania, który polega na napisaniu i opublikowaniu czegokolwiek, bez nadmiernego spinania się, bez presji perfekcjonizmu i publikowania tylko wartościowych i napakowanych pożytecznością wpisów. Bo ważniejsze od planowania są faktyczne działania jakie podejmujemy.

Mam nadzieję, iż to wyzwanie pomoże mi w końcu się ogarnąć, zbudować nawyk pisania i rozpocząć blogowanie na serio, z zapałem i głową pełną pomysłów. Wybaczcie jeśli przez najbliższy tydzień będę publikować bezsensowne artykuły nie mające większego znaczenia, aczkolwiek przynajmniej będę coś publikować. Czas na zachwycanie Was wartościową treścią jeszcze przed nami.

Trzymajcie za mnie kciuki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *