lifestyle

#365 czyli wyzwanie rysunkowe

29 stycznia 2017

Od ostatniego postu minęło ponad pół roku. Myślę, iż nie wymaga to dalszego komentarza w kontekście realizacji moich postanowień, mając na uwadze, iż blog jest jednym z nich… Jednak nie poddaje się. Ponownie śmiało i z gracją, staję do walki z samą sobą.

Tym razem na piedestał wysuwam rysunek, który zawsze był obecny w moim życiu, ale nigdy nie przyłożyłam się wystarczająco dobrze aby go opanować. Zainspirowana wpisem Jacka Kłosińskiego o projektach pobocznych i opisanym w nim projektem Pawła Kadysza, który chcąc nauczyć się fotografii zaczął codziennie robić zdjęcia, postanowiłam dostosować jego pomysł do swoich potrzeb. Tak oto powstał projekt #365, którego zasady są bardzo proste, a cel jeden – codziennie publikowanie na instagramie jednego rysunku przez 365 dni. Nie ważne jak dokładny będzie to rysunek, ile czasu na niego poświęcę, jaką technikę wybiorę. Ważne, iż codziennie będę rysować. Mam nadzieję, że upublicznianie moich wypocin da mi większą motywację do trwania w postanowieniu i szlifowania umiejętności.

A ty, masz pomysł na własny projekt poboczny? Daj znać w komentarzu. Z chęcią poczytam o Twoich zmaganiach z samym sobą.

365-walka-z-samym-soba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *